Przedłużanie rzęs: jak robić to dobrze?

[REKLAMA]

Zabieg, jakim jest przedłużanie rzęs, cieszy się coraz większą popularnością. Kobiety bardzo chętnie przedłużają rzęsy, ale są też świadome jakości tego typu zabiegów, dlatego wybierają salony, które się w tym specjalizują i zatrudniają przeszkolone stylistki. Stąd, mimo iż przedłużanie rzęs warto wprowadzić do oferty swojego salonu kosmetycznego, wcześniej należy postawić na odpowiednie kursy stylizacji brwi i samego przedłużania. Na szczęście dziś nie ma z tym problemu. Jednym z najpopularniejszych podmiotów świadczących usługi w tym zakresie jest krakowska Rzęsoteka, która przeszkoliła już setki stylistek i masterów.

Szkolenia z przedłużania rzęs – 4 metody

Samo przedłużanie rzęs jest dziś wykonywane na kilka różnych sposobów. Ważne, aby stylistki opanowały je wszystkie. Każda metoda ma bowiem swoje zalety, tj.:

· Metoda przedłużania rzęs 1:1 – najpopularniejsza metoda, która pozwala uzyskać efekt wytuszowanych rzęs. Polega na przyklejeniu jednej sztucznej rzęsy do jednej rzęsy naturalnej.

· Metoda przedłużania rzęs 2-3D – do jednej rzęsy naturalnej przykleja się kępki złożone z dwóch lub trzech rzęs sztucznych. To metoda zalecana dla kobiet, które chcą delikatnie zagęścić rzęsy naturalne.

· Metoda przedłużania rzęs 4:5D – do jednej rzęsy naturalnej przykleja się kępki składające się z czterech lub pięciu rzęs syntetycznych. Metoda zalecana dla kobiet, które chcą mocniej zagęścić rzęsy i podkreślić oko.

· Metoda przedłużania rzęs 6-10D – do jednej rzęsy naturalnej przykleja się przynajmniej sześć rzęs sztucznych. Efektem jest mocne ich zagęszczenie.

Jak widać, wybór jest naprawdę szeroki. Ze wszystkich metod stylistki mogą kształcić się w Rzęsotece. To kursy z przedłużania rzęs w Krakowie, które uchodzą za czołowe w całej Polsce. Wynika to nie tylko z podejścia do klienta, ale również ogromnej wiedzy. Potwierdzają to najróżniejsze wyróżnienia, tj.:

· 128 certyfikatów,

· 39 pucharów,

· 35 statuetek.

Bezsprzecznie są to najlepsze szkolenia z przedłużania rzęs w kraju.

Przedłużania rzęs jako sposób na biznes

W związku z rosnącą popularnością usługi, ale też atrakcyjnymi cenami, przedłużanie rzęs może być też świetnym pomysłem na biznes. Obecnie kobiety bardzo chętnie korzystają z usług salonów kosmetycznych. Oczywiście w takim salonie koniecznie muszą być wykonywane inne zabiegi. Jeżeli natomiast chcemy zacząć od przedłużania rzęs, takie zabiegi możemy wykonywać prywatnie.

Ceny są atrakcyjne i kuszące. Jedno przedłużanie rzęs to koszt przynajmniej 150 złotych. Wiele zależy tutaj od wielkości miasta i konkurencji, ale liczą się też kwalifikacje. Stylistka, która będzie mogła pochwalić się renomowanym certyfikatem, może inkasować za jeden zabieg nawet 200 złotych. Całkiem nieźle, jak na 2-3 godziny pracy, nawet jeżeli wliczymy w to koszty materiału.

Tak więc na pewno może być to ciekawy pomysł na rentowny biznes. Szczególnie, że wszystko wskazuje na to, że w najbliższej przyszłości zabieg przedłużania rzęs nie straci na popularności, ale będzie na niej zyskiwał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *