Przedłużanie rzęs: jak robić to dobrze?

Zabieg, jakim jest przedłużanie rzęs, cieszy się coraz większą popularnością. Kobiety bardzo chętnie przedłużają rzęsy, ale są też świadome jakości tego typu zabiegów, dlatego wybierają salony, które się w tym specjalizują i zatrudniają przeszkolone stylistki. Stąd, mimo iż przedłużanie rzęs warto wprowadzić do oferty swojego salonu kosmetycznego, wcześniej należy postawić na odpowiednie kursy stylizacji brwi i samego przedłużania. Na szczęście dziś nie ma z tym problemu. Jednym z najpopularniejszych podmiotów świadczących usługi w tym zakresie jest krakowska Rzęsoteka, która przeszkoliła już setki stylistek i masterów.

Szkolenia z przedłużania rzęs – 4 metody

Samo przedłużanie rzęs jest dziś wykonywane na kilka różnych sposobów. Ważne, aby stylistki opanowały je wszystkie. Każda metoda ma bowiem swoje zalety, tj.:

· Metoda przedłużania rzęs 1:1 – najpopularniejsza metoda, która pozwala uzyskać efekt wytuszowanych rzęs. Polega na przyklejeniu jednej sztucznej rzęsy do jednej rzęsy naturalnej.

· Metoda przedłużania rzęs 2-3D – do jednej rzęsy naturalnej przykleja się kępki złożone z dwóch lub trzech rzęs sztucznych. To metoda zalecana dla kobiet, które chcą delikatnie zagęścić rzęsy naturalne.

· Metoda przedłużania rzęs 4:5D – do jednej rzęsy naturalnej przykleja się kępki składające się z czterech lub pięciu rzęs syntetycznych. Metoda zalecana dla kobiet, które chcą mocniej zagęścić rzęsy i podkreślić oko.

· Metoda przedłużania rzęs 6-10D – do jednej rzęsy naturalnej przykleja się przynajmniej sześć rzęs sztucznych. Efektem jest mocne ich zagęszczenie.

Jak widać, wybór jest naprawdę szeroki. Ze wszystkich metod stylistki mogą kształcić się w Rzęsotece. To kursy z przedłużania rzęs w Krakowie, które uchodzą za czołowe w całej Polsce. Wynika to nie tylko z podejścia do klienta, ale również ogromnej wiedzy. Potwierdzają to najróżniejsze wyróżnienia, tj.:

· 128 certyfikatów,

· 39 pucharów,

· 35 statuetek.

Bezsprzecznie są to najlepsze szkolenia z przedłużania rzęs w kraju.

Przedłużania rzęs jako sposób na biznes

W związku z rosnącą popularnością usługi, ale też atrakcyjnymi cenami, przedłużanie rzęs może być też świetnym pomysłem na biznes. Obecnie kobiety bardzo chętnie korzystają z usług salonów kosmetycznych. Oczywiście w takim salonie koniecznie muszą być wykonywane inne zabiegi. Jeżeli natomiast chcemy zacząć od przedłużania rzęs, takie zabiegi możemy wykonywać prywatnie.

Ceny są atrakcyjne i kuszące. Jedno przedłużanie rzęs to koszt przynajmniej 150 złotych. Wiele zależy tutaj od wielkości miasta i konkurencji, ale liczą się też kwalifikacje. Stylistka, która będzie mogła pochwalić się renomowanym certyfikatem, może inkasować za jeden zabieg nawet 200 złotych. Całkiem nieźle, jak na 2-3 godziny pracy, nawet jeżeli wliczymy w to koszty materiału.

Tak więc na pewno może być to ciekawy pomysł na rentowny biznes. Szczególnie, że wszystko wskazuje na to, że w najbliższej przyszłości zabieg przedłużania rzęs nie straci na popularności, ale będzie na niej zyskiwał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *