Tusz do rzęs. Jak wybrać najlepszy?

[REKLAMA]

Wybierając tusz do rzęs, warto wziąć pod uwagę dwie kwestie: kondycję naszych rzęs oraz cel, jaki chcemy osiągnąć.  To ważne, by wiedzieć, czego szukamy.

Rodzaje maskary

Na półce pełno jest bowiem tuszy do pielęgnacji rzęs. Ich bogata oferta nie ułatwia sprawy. W drogeriach znajdziesz m.in. kosmetyki pogrubiające rzęsy, tusze wydłużające, podkręcające i klasyczne. Każdy inny, wszystkie mają ten sam cel – nadać spojrzeniu wyrazistości i charakteru. I o ile podkreślenie oka modne jest zawsze, to w tym sezonie staje się hipertrendy. Raz jeszcze wraca więc pytanie – jak dobrać najlepszy tusz do rzęs?

Okiem eksperta

Wizażyści nie mają wątpliwości, że idealny tusz powinien być przede wszystkim w pełni dopasowany do kształtu oka, a szczoteczka, a zwłaszcza jej grubość, powinna być dostosowana do naszej anatomii. Tutaj liczy się wszystko, a zwłaszcza struktura wykonania. W czasie, gdy szczoteczki z włosiem, ze względu na małe ryzyko podrażnienia, są dedykowane osobom o szczególnie wrażliwej skórze, silikonowe zaś określane są jako bardziej higieniczne. Te z włosia mają za zadanie pogrubić rzęsy, gumowe – separować je i nadawać wygląd idealnego rozdzielenia.

Najważniejsze jest więc wiedzieć, o jaki efekt nam chodzi i tak dobierać produkt, aby spełnił on wszystkie wymagania.

Hitem ostatnich tygodni jest tusz do rzęs Sabrina Rudnik, który jest oparty na innowacyjnej, wodoodpornej formule. To, co wyróżnia go spośród innych, to niezwykła trwałość i efekt, o jakim marzysz. Tusz się nie kruszy i nie rozmazuje. Za to w połączeniu z kredką czy eyelinerem,  podkreśla spojrzenie, wydobywając z niego wszystko, co najpiękniejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *