Chcesz zadać szyku? Postaw na Turbo Magic od Constance Carroll!

[REKLAMA]

Jak będziemy malować się jesienią? Mocno podkreślone usta, złote rozświetlenie i kolorowe niebanalne powieki – to właśnie one będą królowały w tym sezonie. Jesienny look nie tylko może, ale i powinien zaskakiwać i zachwycać.

Na co postawić?

Na mieniące się, kolorowe pigmenty, które sprawdzą się zarówno w makijażu dziennym, jak i wieczorowym. Każdą z tych stylizacji wykonasz samodzielnie, dzięki Turbo Magic od Constance Carroll. To dobrze zmielone i mocno napigmentowane cienie, które odbijają światło milionem drobinek.

Dzięki delikatnej konsystencji kremu można łatwo je rozetrzeć na całej powiece lub – za pomocą mniejszego pędzelka – rozprowadzić je na wybrany fragment powieki. Mocne nasycenie koloru można stopniować, rozcierając niewielką ilość kosmetyku lub dodając jego kolejne warstwy.

Cienie Turbo Magic zostały stworzone na bazie wegańskiej receptury i są dostępne aż w 34 kolorach.

W nadchodzącym sezonie to właśnie oczy grać będą pierwsze skrzypce. Kolorowe cienie to top trend dyktowany hitami z wybiegów mody. Intensywne pomarańcze, róże, fiolety i zielenie sprawdzą się doskonale, świetnie korespondując z kolorami jesieni. To zdecydowanie nasz ulubiony trend, który doda nam energii i witalności w czasie jesiennej szarugi.

A Ty który turbo kolor wybierasz?

Wejdź na www.constancecarroll.pl i poznaj ulubione kosmetyki Polek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *