Co ubrać zamiast legginsów?

[REKLAMA]

Gdybyś kiedykolwiek powiedziała mi, że rozważałabym noszenie normalnych ubrań w moim domu, wyśmiałabym cię. Jestem największym na świecie zwolennikiem rozbierania się i ubierania przytulnych ciuchów w momencie, gdy przekroczę próg drzwi. 

Choć kiedyś myślałam, że noszenie legginsów każdego dnia będzie moim spełnieniem marzeń, to tak naprawdę nie jest.

Nigdy nie zamierzam ubierać się w domu w te same stroje, które założyłabym do biura, ale jestem do tego stopnia zmęczona noszeniem tego samego codziennie, że czas na zmiany. Dążąc do tego, by czuć się jak najbardziej komfortowo, stworzyłam listę różnych opcji ubioru, kiedy nie będziesz mogła już patrzeć na swoje czarne legginsy. (Nie martw się – są one tak samo wygodne, obiecuje).

  1. Skórzane legginsy

Tak, są to nadal techniczne legginsy (i na szczęście są tak samo wygodne), ale ich wygląd jest zupełnie inny. Użyj skórzanych legginsów jako strój, który jest tak samo wygodny jak zwykłe legginsy, ale dzięki tej małej zmianie poczujesz się bardziej stylowo.

  1. Szerokie spodnie

Spodnie o szerokich nogawkach są idealnym środkiem między legginsami i dżinsami. Wyglądają jak codzienny outfit, ale dają dużo większy komfort noszenia. Są to kolejne spodnie, które możesz kupić już teraz i cieszyć się z ich noszenia aż do następnej zimy.

  1. Joggery

Jeśli jesteś przeciwny joggerom, bo uważasz, że są one synonimem workowatych dresów, jeszcze raz to przemyśl. Właściwa para joggerów powinna byc szczupło dopasowana. Wymień swoje legginsy na joggery i poczuj nowy powiew komfortu 🙂

  1. Chinos

Chcesz jednocześnie wyglądać profesjonalnie i czuć, że nadal nosisz spodnie od piżamy? Pozwól, że przedstawię ci twojego nowego najlepszego przyjaciela: chinosy. Co jest najlepsze? Możesz je wygodnie nosić zarówno w domu, jak i w biurze kiedy skończy się już kwarantanna.

  1. Miękkie, wygodne dżinsy

Zazwyczaj noszenie dżinsów, kiedy nie wychodzę z mieszkania, jest sprzeczne z każdą rzeczą, w którą wierzę – ale desperackie czasy wymagają desperackich działań. Nie mówimy ci, żebyś nosiła swoje super sztywne, nierozciągliwe dżinsy, ale para ultra wygodnych, miękkich dżinsów jest jak najbardziej świetną sprawą. Zaufaj nam: w tych spodniach w ogóle nie będziesz się czuła, jakbyś nosiła jeansy. 

  1. T-shirt Sukienka

Nie spodnie? Nie ma problemu. Koszulko-sukienka jest idealna do przebywania w domu – z pewnością jest jeszcze bardziej wygodna niż legginsy. Jest ultra przewiewna i komfortowa.

1 thought on “Co ubrać zamiast legginsów?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *